דבר העובדים בארץ ישראל
menu
יום חמישי כ"ה בשבט תשפ"ב 27.01.22
histadrut
Created by rgb media Powered by Salamandra
© כל הזכויות שמורות לדבר העובדים בארץ ישראל
עבודה

תוספת שכר, משכורת 13 וקרן השתלמות: הסכם קיבוצי בקימברלי קלארק

הסכם קיבוצי מיוחד וראשון לעובדים הצפויים להיקלט במפעל החדש של החברה באתר גלבוע | "הקמתו של מפעל חדש בישראל  הוא מאורע מרגש. על אחת כמה וכמה כשהוא נפתח עם הסכם קיבוצי מיוחד"

סיור במפעל החדש של קימברלי קלארק גלבוע (צילום: דוברות ההסתדרות)
ניצן צבי כהן
ניצן צבי כהן
כתב לענייני עבודה
צרו קשר עם המערכת:

הסתדרות עובדי התעשייה והנהלת קימברלי קלארק ישראל חתמו היום (ראשון) על הסכם קיבוצי מיוחד וראשון לעובדים הצפויים להיקלט במפעל החדש של החברה באתר גלבוע.

עיקרי ההסכם: תוספת שכר שנתית של 2%, מענק על עמידה ביעדים, תוספת ותק שנתית, משכורת 13 אחרי מעבר לקביעות (בתום שלוש שנות העסקה), קרן השתלמות, נופש שנתי, שי לחגים, דמי הבראה מוגדלים ושירות הסעדה מסובסד.

קימברלי קלארק מפעילה כמה מפעלים ברחבי הארץ ובימים אלו מסיימת את עבודות הבנייה של המפעל החדש בגלבוע שעתיד לקלוט מאות עובדים ועובדות. מדובר במפעל חדשני עם טכנולוגיות ייצור ואחסנה מהמתקדמות בתעשייה. הקמת האתר וריכוז הפעילות בו נעשו בהסכמות מול ועד העובדים.

יו"ר הסתדרות עובדי התעשייה, גבי אסרף, שהוביל את המשא ומתן להסכם הודה להנהלת קימברלי קלארק ובירך על ההתחלה החדשה: "עצם הקמתו של מפעל חדש בישראל  הוא מאורע מרגש. על אחת כמה וכמה כשהוא נפתח עם הסכם קיבוצי מיוחד שיאפשר לקלוט עובדים בתנאי העסקה ושכר מהטובים בתחום".

מנהל חטיבה ארצי באיגוד עובדי התעשייה, יוגב עשור הוסיף: "אנחנו גאים בהישגי ההסכם ובכך שמפעל חדיש עם מאות מקומות עבודה נפתח כעת באזור ביקוש".

השתתפו במשא ומתן להסכם גם עו"ד רענן שקדי מהלשכה המשפטית באגף לאיגוד מקצועי, עו"ד יניב וייס מצוות אגף הפנסיה ועו"ד דביר יעקב, מ"מ יו"ר הסתדרות עובדי התעשייה. מצד ההנהלה: מנכ"ל קימברלי קלארק ישראל טל רבן, סמנכ"ל משאבי אנוש שני דותן, ומנהלת משאבי אנוש אתר גלבוע ספי פרי.

קימברלי-קלארק ישראל היא חברה לייצור מוצרי טואלטיקה וספיגה בהם המותגים: האגיס, טיטולים, לילי, מולט, קלינקס, שמורת טבע, ניקול, דיפנד וקוטקס. החברה הוקמה בשנת 1963 בשם 'חוגלה' על ידי חברת נייר חדרה, והייתה החברה הראשונה שייצרה בישראל נייר טואלט ובהמשך חיתולים חד פעמיים. בשנת 1996 חתמה נייר חדרה הסכם שותפות עם חברת הטואלטיקה העולמית קימברלי קלארק, אשר רכשה את החברה במלואה בשנת 2015. בשנת 2016 שינתה החברה את שמה לקימברלי קלארק ישראל.

דבר היום כל בוקר אצלך במייל
על ידי התחברות אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר
תגובות

כל העדכונים בזמן אמת

הירשמו לקבלת פושים מאתר החדשות ״דבר״
נרשמת!