דבר העובדים בארץ ישראל
menu
יום רביעי כ"ד בשבט תשפ"ב 26.01.22
histadrut
Created by rgb media Powered by Salamandra
© כל הזכויות שמורות לדבר העובדים בארץ ישראל
תשתיות וסביבה

מישאל וקנין הוא המועמד של שר התקשורת לעמוד בראש דואר ישראל

היו"ר המיועד צפוי להוביל את מהלך ההפרטה של החברה, עליו סיכמו שרי התקשורת והאוצר | וקנין פרש בשבוע שעבר מתפקיד יו״ר דירקטוריון חברת הסיבים האופטיים IBC

אנשים בתור מחוץ לסניף הדואר בירושלים (צילום: אוליבר פיטוסי/פלאש90)
דבר
צרו קשר עם המערכת:

שר התקשורת יועז הנדל הודיע היום (רביעי) שיביא לאישור את מינויו של מישאל וקנין לתפקיד יו"ר דירקטוריון דואר ישראל, אחרי שמועמדותו של וקנין אושרה בוועדה לבדיקת מינויים בחברות ממשלתיות. הוא יחליף את חזי צאיג, שמכהן בתפקיד מאז סוף 2013.

"לפני מספר שבועות הודענו כי בכוונתנו להוביל את חברת הדואר להפרטה מלאה, מהלך שאנו מאמינים שישפר משמעותית את שירותי הדואר לציבור בישראל", אמר הנדל, :על רקע האתגר הגדול, והניסיון המקצועי והפיננסי העשיר של מישאל וקנין, ומהיכרותי את יכולותיו ומידותיו האישות, אני מאמין שהוא האדם הנכון להוביל את הרפורמות הגדולות בדואר שיהפכו אותו לחברה איתנה פיננסית עם שירות מעולה ויכולת הובלה בשוק תחרותי".

המינוי צפוי לעלות לאישור דירקטוריון חברת הדואר.

כאמור, וקנין צפוי להוביל את מהלך ההפרטה של חברת דואר ישראל, עליו סיכמו שרי התקשורת והאוצר. במסגרת המהלך, חברת הדואר תופרט במלואה ויונפקו 40% ממניות החברה בבורסה בתל אביב.

וקנין, שפרש בשבוע שעבר מתפקיד יו״ר דירקטוריון מיזם הסיבים האופטיים IBC, שימש בעבר כיועץ כלכלי של שר האוצר, מנהל השקעות בחברת אלרון, סמנכ״ל סלקום, שותף ומייסד בקבוצת לוגיה, דירקטור בדויטשה-בנק-ישראל, דירקטור בנכסים ובניין ודירקטור בחברת הביטוח מגדל.

דבר היום כל בוקר אצלך במייל
על ידי התחברות אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר
תגובות

כל העדכונים בזמן אמת

הירשמו לקבלת פושים מאתר החדשות ״דבר״
נרשמת!