דבר העובדים בארץ ישראל
menu
יום רביעי כ"ד בשבט תשפ"ב 26.01.22
histadrut
Created by rgb media Powered by Salamandra
© כל הזכויות שמורות לדבר העובדים בארץ ישראל
עבודה

רשת ביג הודיעה לסוחרים: הנחה של 25% בדמי השכירות על החנויות בחודש ינואר

הודעת הרשת הגיעה לסוחרי הקניונים הסגורים שמפעילה הרשת בטבריה, בת ים ובית שמש | בהודעת נכתב שההנחה תינתן בעקבות ירידה של 20% בפדיונות הקניונים הסגורים | רשתות וחנויות חיוניות לא יקבלו הנחה

מתחם קניות ביג (צילום: יוסי אלוני/פלאש90)
הדס יום טוב

קבוצת ביג הודיעה לסוחרים בקניונים הסגורים שהיא מפעילה הקלה בדמי השכירות. סוחרי המרכזים קניון בת ים, ביג פאשן טבריה וביג פאשן בית שמש, הקניונים שמפעילה קבוצת ביג, קיבלו הבוקר (רביעי) מכתב ממנכ"ל הקבוצה חי גאליס, בו הוא מודיע כי תינתן להם הנחה של 25% בשכר הדירה על החנויות בחודש ינואר.

ההנחה תינתן לעסקים בקניונים, להוציא רשתות וחנויות חיוניות כגון פארמים, מרכולים, חנויות סלולר, מחשוב, מרפאות וכ'ו, לאחר שביג זיהתה ירידה של 20% בפדיונות הקניונים הסגורים בארץ אל מול תקופה מקבילה ב-2019.

את דמי הניהול ביג תשאיר כרגיל, אך הבטיחה כי הפרשי פדיון בהתאם לשיעור הקבוע בחוזה יחושבו ביחס למחיר המופחת, והודיעה כי בסיום החציון הראשון תבצע בדיקת עומסים. "ככל שעומס שכר דירה כולל דמי ניהול ששולם בפועל בחציון ראשון 2022 יהיה נמוך מעומס שכר הדירה ודמי הניהול ב-2019, במקרה כזה תצא חשבונית השלמה כך שהעומס יהיה זהה לעומס החנות בשנת 2019", כתב גאליס לבעלי העסקים.

אולם, גאליס הדגיש במכתבו כי אם המדינה תעניק פיצוי לשוכרים, הקבוצה תקזז ממנו את ההנחה שניתנה. "מיותר לומר כי אם אנו כחברה נקבל פיצויים על אובדן שכר דירה, נודיעכם ונוותר על העברת הפיצוי שהתקבל אצלך", כתב גאליס.

תגובות

כל העדכונים בזמן אמת

הירשמו לקבלת פושים מאתר החדשות ״דבר״
נרשמת!