שלושה בני אדם נהרגו וחמישה נפצעו בתאונה קשה בין שני כלי רכב שאירעה הלילה בגליל התחתון. התאונה אירעה בסביבות השעה 00:45 בכביש 79, בעיקול בין צומת ציפורי ליישוב הסוללים, כאשר שני כלי רכב פרטיים מסוג סיאט ומרצדס התנגשו. בוחני תנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

במקום נקבע מותם של נהג הסיאט, תושב זרזיר בן 20 ושתי נשים שזהותן אינה ידועה בשלב זה. הגופות הועברו למכון לרפואה משפטית לצורך זיהוי ובדיקה.

ילדה בת 3 פונה במסוק לבי"ח מזירת התאונה בכביש 79 (צילום: איתי מזור, תיעוד מבצעי מד"א).

ילדה בת 3 פונה במסוק לבי"ח מזירת התאונה בכביש 79 (צילום: איתי מזור, תיעוד מבצעי מד"א).

חובשים ופאראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום התאונה קבעו את מותם של שלושת הפצועים, והעניקו טיפול רפואי ל- 5 פצועים נוספים, בהם 2 קשה , ו-3 קל. הפצועים קשה כוללים ילדה כבת 3, אשר פונתה במסוק מד"א לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב קשה עם פגיעת ראש כשהיא מורדמת ומונשמת, וגבר בשנות הארבעים לחייו שפונה לרמב"ם בניידת טיפול נמרץ כשהוא במצב קשה, בהכרה מלאה, עם חבלת ראש ופגיעת בטן. שלושת הפצועים קל (אשה כבת 30 ונער ונערה כבני 17) פונו לבית חולים בנצרת.

פאראמדיק מד"א עמית נוריאני סיפר כי "כשהגענו למקום המראה היה קשה, במרכז הכביש ראינו שתי מכוניות מעוכות, והמולה גדולה של אנשים שרצו לסייע."

ביום שישי אירעה נהרג גבר כבן 26 בתאונת דרכים חזיתית בדרום, בה היו מעורבים שלושה כלי רכב, בכביש 31 הסמוך ליישוב חורה ליד יתיר. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של הגבר. לאחר שהעניקו לנפגעים טיפול רפואי, פינו לבית החולים סורוקה פצוע נוסף כבן 30 במצב בינוני עם חבלת בטן, ושני פצועים נוספים במצב קל. נסיבות התאונה נחקרות על ידי בוחנים של משטרת ישראל.