הרשויות בגרמניה הודיעו במהלך הלילה (חמישי) לבני משפחתה, באופן רשמי, כי דליה אליקים מהרצליה, שנעדרה מאז הפיגו בברלין ביום שני האחרון, אינה בין החיים וזה לאחר שזיהו את גופתה. שגרירות ישראל בגרמניה פועלת, בתיאום עם המשפחה, להעברת הגופה לישראל. מצבו של בעלה, רמי אליקים, התייצב והוא יצא מסכנת חיים. זאת לאחר שעבר  שני ניתוחים.

הטרוריסט שביצע את פיגוע הדריסה בברלין ביום שני השבוע, שבו נרצחו 12 בני אדם ונפצעו עשרות, עדיין לא נתפס. בליל שלישי שוחרר מי שנחשד לראשונה כמחבל, ונתפס כמה שעות לאחר הפיגוע. העיתון הגרמני דר-שפיגל מסר כי משטרת ברלין מחפשת אחר אזרח תוניס שמסמכיו אותרו במשאית. על פי המסמכים, מדובר ביליד 1992 שהגיש בקשת מקלט בשם אניס א'. מהרשויות נמסר כי הוא מוכר להם תחת עוד שלושה שמות בדויים.

אחד מעשרות הפצועים בפיגוע הוא רמי אליקים מהרצליה, שמצבו התייצב והוא יצא מסכנת חיים. זאת לאחר שעבר אתמול (שלישי) שני ניתוחים.

קאנצלית גרמניה, אנגלה מרקל שרה פנים הפדרלי של גרמניה, תומס מייזר וראש העיר ברלין מיכאל מולר, הגיעו אמש לחלוק כבוד להרוגי הפגיעו בברלין, והניחו זר על האנדרטה המאולתרת:

הפיגוע הקטלני התרחש בערב יום שני השבוע, כשמשאית דהרה לעבר קהל חוגגים בשוק חג המולד, אחד מני רבים בעת הזו של השנה, במערב ברלין. לוקאש אורבן הוא הנהג המקורי של המשאית השייכת לחברה ThyssenKrupp. אמש קבעו הרשויות הגרמניות כי הוא היה קורבן של המפגע ולא שותפו.