שריפה פרצה במועדון לילה פופולרי בבוקרשט בירת רומניה בלילה בין שישי ושבת. 38 בני אדם פונו לבתי חולים להמשך טיפול כאשר לפחות אחד פצוע במצב קשה. לא דווח על הרוגים במקום.

המועדון ידוע כיעד בילוי אהוב על ישראלים המבקרים בעיר ובמועדון אף שהו ישראלים רבים בזמן שפרתה השריפה. כ-15 ישראלים פונו לבתי חולים. ממשרד החוץ הישראלי נמסר כי כמה ישראלים אושפזו, רובם בשל שאיפת עשן ולא נשקפת סכנה לחייהם. הם צפויים לחזור לישראל בהקדם.

השריפה החלה בשעות המוקדמות של הערב במועדון הבמבו שנשרף עד היסוד. חלק מהפצועים סובלים משאיפת עשן בעוד אחרים נפצעו כאשר ככל הנראה קפצו מהקומה השניה במועדון כדי לברוח מהלהבות.

נכון לעכשיו לא ברור מה גרם לשריפה. ישנם דיווחים לא מאומתים שאנשים עישנו בתוך המועדון, דבר שאסור לפי החוק הרומני. המשטרה פתחה בחקירה.

כ-20 אמבולנסים הגיעו במהירות למועדון בעוד האנשים שהיו בפנים החלו לברוח החוצה. בוגדן אופריטה, בכיר בשירות האמבולנסים של בוקרשט, אמר כי רוב הפצועים סבלו משאיפת עשן. רבים אחרים, לדבריו, סבלו מהיפוטרמיה לאחר שרצו החוצה אל הקור של 12- מעלות בלי לקחת את המעילים שלהם. כמחצית מהפצועים השתמשו ברכבים שלהם כדי להגיע לבתי החולים, כתריסר מהם עדיין מאושפזים.

באוקטובר 2015, 64 בני אדם נהרגו בשריפה שפרצה במועדון לילה אחר בבוקרשט ונחשבת לשריפה הקשה ביותר בתולדות המדינה.

תחת המותג "במבו" (Bamboo) יש מספר מועדונים ברומניה ואחד במיאמי. המועדון בבוקרשט נפתח לראשונה ב-2002 ונבנה מחדש לאחר שהושמד בשריפה ב-2005.