דבר העובדים בארץ ישראל
menu
יום חמישי י"ב בתמוז תשפ"ד 18.07.24
24.1°תל אביב
  • 23.4°ירושלים
  • 24.1°תל אביב
  • 24.9°חיפה
  • 24.8°אשדוד
  • 23.6°באר שבע
  • 32.7°אילת
  • 28.4°טבריה
  • 24.4°צפת
  • 22.2°לוד
  • IMS הנתונים באדיבות השירות המטאורולוגי הישראלי
histadrut
Created by rgb media Powered by Salamandra
© כל הזכויות שמורות לדבר העובדים בארץ ישראל
עבודה

17 עובדים נפצעו בשבוע החולף בתאונות עבודה, בהם 5 קשה

יום ראשון היה הקשה ביותר השבוע ונפצעו בו 9 עובדים, מהם 3 קשה | מאז תחילת השנה נהרגו 28 עובדים בתאונות | יומן תאונות עבודה, 28.6-4.7

זירת תאונת העבודה הקטלנית בתל אביב (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
זירת תאונת עבודה (צילום ארכיון: תיעוד מבצעי מד"א)
ניצן צבי כהן
ניצן צבי כהן
כתב לענייני עבודה
צרו קשר עם המערכת:

17 עובדים נפצעו בשבוע החולף בתאונות עבודה, מהם חמישה באורח קשה ואחד קטין. מאז תחילת השנה נהרגו 28 עובדים בתאונות עבודה.

יום ראשון

עובד בן 42 נפל מגובה שלושה מטרים במהלך עבודתו באתר בנייה בכפר יסר ופונה לבית החולים העמק במצב בינוני עם חבלות בגפיים. עובד בן 22 נפל מגובה כארבעה מטרים במהלך עבודתו באתר בנייה בבית שאן ופונה לבית החולים רמב"ם במצב שהוגדר קשה עם חבלת ראש, הוא אושפז במחלקה לטיפול נמרץ נוירוכירורגי, מורדם ומונשם.

עובד בן 49 נפל מגובה כחמישה מטרים באתר בנייה במועצה איזורית עמק חפר. הוא פונה לבית החולים העמק כשהוא במצב בינוני עם חבלות בגפיים. עובד בן 45 נפל מגובה כחמישה מטרים במהלך עבודתו במסדרה. הוא פונה למרכז הרפואי צפון (פוריה) כשמצבו הוגדר קשה עם חבלות בגפיים. בחלוף 24 שעות שוחרר מבית החולים.

עובד כבן 30 נפל מגובה ונפגע מחפץ כבד במהלך עבודתו באתר בנייה ברחוב רוטשילד בבת ים. הוא פונה לבית החולים וולפסון במצב קשה עם חבלת ראש.

עובד בן 47 נפל מגובה במהלך עבודתו במפעל באיזור התעשייה עטרות ופונה לבית החולים שערי צדק במצב בינוני עם חבלת ראש. שני עובדים נפצעו במהלך עבודתם באתר בנייה ברחוב וייצמן ברעננה ופונו לבית החולים מאיר. בן 29 במצב בינוני ועובד נוסף במצב קל.

יום שני

עובד בן 45 נפצע במהלך עבודתו במפעל סמוך לגן שמואל ופונה לבית החולים הלל יפה כשהוא במצב בינוני עם חבלה בגפיים.

עובד כבן 50 נפגע מחפץ כבד במהלך עבודתו באתר בניה ברחוב ז'בוטינסקי באשדוד ופונה לבית החולים אסותא כשהוא במצב בינוני עם חבלות בבטן ובגפיים.

עובד בן 61 נפגע ממלגזה במהלך עבודתו במפעל בפארק תעשיות רמת דלתון. הוא פונה לבית החולים זיו כשהוא במצב קשה עם חבלות ברגליו.

נער עובד בן 17 נפל מגובה כשלושה מטרים מקומה חמש לקומה ארבעה מהלך עבודות לתיקון מזגן ברחוב חת"ם סופר בבני ברק. הוא פונה לבית החולים איכילוב כשהוא במצב בינוני עם חבלות ראש וגפיים.

יום שלישי

עובד בן 46 נפל מגובה ארבע מטרים ממשאית במהלך עבודתו ברחוב שלבים בתל אביב. הוא פונה לבית החולים איכילוב במצב בינוני עם חבלת ראש.

יום רביעי

עובד בן 53 נפל מגובה שלושה מטרים במהלך עבודתו במפעל באיזור תעשייה קריית ביאליק. הוא פונה למרכז הרפואי לגליל בנהריה כשהוא במצב בינוני עם חבלה בגב.

יום חמישי

עובד בן 41 נפל מגובה כשלושה מטרים במהלך עבודתו באתר בנייה ברחוב תרצה אתר בעפולה. הוא פונה לבית החולים העמק במצב בינוני עם חבלת ראש.

עובד כבן 30 נפל לבור בעומק כשלושה מטרים באתר בניה בבינימינה גבעת עדה. הוא פונה לבית החולים הלל יפה במצב בינוני עם חבלות.

דבר היום כל בוקר אצלך במייל
על ידי התחברות אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר
פעמון

כל העדכונים בזמן אמת

הירשמו לקבלת פושים מאתר החדשות ״דבר״

נרשמת!