דבר העובדים בארץ ישראל
menu
יום שבת ג' בתמוז תשפ"ב 02.07.22
28°תל אביב
  • 23°ירושלים
  • 28°תל אביב
  • 25°חיפה
  • 26°אשדוד
  • 25°באר שבע
  • 31°אילת
  • 29°טבריה
  • 22°צפת
  • 28°לוד
  • IMS הנתונים באדיבות השירות המטאורולוגי הישראלי
histadrut
Created by rgb media Powered by Salamandra
© כל הזכויות שמורות לדבר העובדים בארץ ישראל
יום העצמאות

גאווה ישראלית / "המקהלה האינטרנטית" של נשיא המדינה חוזרת - ובגדול

לקראת חגיגות יום העצמאות הקליט הנשיא את חלקו ב״מקהלה האינטרנטית״ שתבצע השנה את השיר "נתתי לה חיי" יחד עם דני סנדרסון, גידי גוב, אפרים שמיר ואלון אולארצ'יק. רוצים/ות לשיר איתם גם?

לקראת חגיגות יום העצמאות הקליט הנשיא את חלקו ב״מקהלה האינטרנטית״ לשיר "נתתי לה חיי" (צילום: מארק ניימן/ לע"מ).

זו השנה השלישית בה מזמין הנשיא, ראובן (רובי) ריבלין, את אזרחי ישראל לקחת חלק בחגיגות יום העצמאות בבית הנשיא, ולהקליט חלק בשיר שכל שנה מבוצע על ידי המקהלה האינטרנטית הגדולה ביותר במדינה.

במסגרת ההכנות הקדחתניות לאירוע המרכזי ביום העצמאות בבית הנשיא, הקליט נשיא המדינה את חלקו במקהלה האינטרנטית שתבצע השנה את השיר "נתתי לה חיי". יחד עם הנשיא נתנו קולם בשיר המוסיקאים דני סנדרסון, גידי גוב, אפרים שמיר ואלון אולארצ'יק.

במסגרת המקהלה, יוכלו כל איש ואישה להקליט באמצעות יישומון ייעודי פשוט לתפעול, חלק מהשיר, כאשר הפניה מעמוד הפייסבוק של הנשיא מנחה את המשתמשים עד לקבלת ההקלטה.
עריכה מיוחדת שתתבצע מקטעי השירה של אזרחי המדינה תיצור מקהלה מגוונת של שלל הקולות השרים יחד.

היישומון פותח בישראל על ידי חברת הסטארט-אפ הישראלית והוא פיתוח הביכורים של החברה העוסקת בטכנולוגיות וידאו ייחודיות. לכבוד חגיגות יום העצמאות הוקדש היישומון לטובת הקלטת השיר "נתתי לה חיי" שנכתב על ידי דני סנדרסון ואלון אולארצ'יק והולחן על ידי דני סנדרסון ואף ייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון בשנת 1974 אז העפיל אל המקום השביעי.

הנשיא ודני סנדרסון, גידי גוב, אפרים שמיר ואלון אולארצ'יק הקליטו את חלקם שישולב אף הוא בהפקה הרחבה עם מגוון הקולות. התוצאה הסופית תיחשף ביום העצמאות במשדר החגיגי ״כל ישראל מירושלים״ אשר יועבר בשידור חי מבית הנשיא בירושלים.

כזכור, בשנים הקודמות ביצעה המקהלה האינטרנטית את השיר ״אהבתיה״ יחד עם שלמה ארצי ואת השיר ״שלום לך ארץ נהדרת״ עם יהורם גאון.

רוצות ורוצים גם? הורידו כאן את היישומון

השיר "אהבתיה" בביצועה של המקהלה האינטרנטית – שנת 2015:

חגיגת יום העצמאות המסורתית בבית הנשיא באירוח הנשיא ורעייתו, תתקיים זו השנה השלישית תחת הכותרת "כל ישראל מירושלים"- אירוע שירה והצדעה לרוח הישראלית, יחד עם טובי האמנים בישראל. השנה יעמוד האירוע בסימן חמישים שנה לאיחוד ירושלים.

החגיגות יימשכו בטקס החיילים המצטיינים המסורתי שיחתום את האירוע, בהשתתפות הצמרת המדינית-ביטחונית בישראל, ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שר הביטחון, אביגדור ליברמן, הרמטכ"ל רב אלוף גדי איזנקוט ואלופי המטה הכללי בעבר ובהווה.

דבר היום כל בוקר אצלך במייל
על ידי התחברות אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר

כל העדכונים בזמן אמת

הירשמו לקבלת פושים מאתר החדשות ״דבר״
נרשמת!