עשרות כלי רכב ומספר מבנים הושחתו ורוססו, בתוך כמה שעות, בשני אירועים נפרדים של "תג מחיר", במזרח ירושלים ובכפר נאעורה הסמוך לעפולה, כך הודיעה הבוקר (שלישי) המשטרה. לפי החשד, מדובר בתגובה לצווים מנהליים שהוצאו לאחרונה לכמה פעילי ימין. המשטרה טרם עצרה חשודים, אך החלה באיסוף ממצאים מהזירות.

במהלך הלילה הושחתו כעשרים כלי רכב בסמוך לשכונת שועפאט שבירושלים, לאחר שרוססו עליהם כתובות "תג מחיר" באמצעות ספריי שחור. לחלק מהרכבים, שחנו לאורך ציר 21 הגובל בין שכונת רמת שלמה לשועפאט, נוקבו גם הצמיגים.

לפנות בוקר אותרו בכפר הערבי נאעורה, שתי כתובות: "תג מחיר מנהלי", ו"מוחמד חזיר מנהלי "שרוססו על בתים בכפר, בנוסף, אותרו בקרבת מקום שמונה כלי רכב של מקומיים שגלגליהם נוקבו. אזרח שהבחין בכתובות דיווח למשטרת ישראל. על פי מצלמות האבטחה, שלכדו את האירוע, מבצעי הפעולה נכנסו לשכונה הצפוית של הכפר בסביבות השעה שתיים לפנות בוקר.

ראש המועצה האזורית גלבוע, עובד נור, נמצא בנאעורה משעות הבוקר המוקדמות, יחד עם גורמי ביטחון ורווחה של המועצה, על מנת העניק סיוע ותמיכה ראשונית. יצוין כי 40% מתושבי המועצה האזורית הם ערבים המתגוררים בחמישה כפרים.
מהמועצה האזורית גלבוע נמסר כי "אנו מזועזעים, לנוכח אירוע חמור במיוחד. גם בוקר קשה זה לא יצליח לשבש את מודל החיים המשותפים המוצלח, המתקיים בגלבוע במשך שנים רבות. אנו סומכים על כוחות הביטחון שיטפלו במקרה במלוא הרצינות והחומרה ומאוחדים במאבק כנגד כל מעשה על רקע גזעני. לא ניתן לרעל הזה לטפטף לבין שורותינו".