חובש איחוד הצלה, אפרים (אפי) גדסי, מתנדב ביחידת האופנולנסים של הארגון, נהרג לפנות בוקר (שישי) בתאונת דרכים בעת שהיה בדרכו לטיפול באירוע חירום רפואי בירושלים.

התאונה ארעה ברחוב מנשה בן ישראל. גדסי ככל הנראה איבד שליטה, סטה ממסלולו והתנגש במונית שנסעה ממול. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים שערי צדק, שם נקבע מותו.

נהג המונית עוכב לחקירה ובוחני התנועה פתחו בחקירה.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "בצער רב אנו מודיעים כי חובש איחוד הצלה נהרג לפנות בוקר בזמן שהיה בפעילות הצלת חיים במסגרת ארגוננו. הנהלת הארגון ומתנדביו, מרכינים ראש מול טרגדיה קשה זו, משתתפים בצער המשפחה ומחבקים אותה. מנהלי איחוד הצלה וצוות חירום וסיוע נפשי (חוס"ן) מלווים את המשפחה.

"אפרים ז"ל, בעל ואב לשלושה ילדים קטנים, היה מתנדב פעיל מאוד. הוא עשה זאת במסירות רבה ובפעילותו סייע לרבים והציל חיים. הוא היה סמל ודוגמא להתנדבות למען הכלל בכל מקום ושעה.

מתנדבים יקרים ואהובים, אני מבקש מכולכם ברגעים קשים אלו לקבל על עצמינו לזכותו של אפרים ז"ל להתחזק באהבת חינם לכל אדם ולהמשיך ולצאת לכל אירוע חירום ביתר שאת על אף הקושי העצום כרגע, כי זו היתה דרכו של אפרים ז"ל. בימים אלו נקדיש את עבודת הקודש של הצלת החיים לעילוי נשמתו של המתנדב היקר אפרים בן משה ושושנה גדסי ז"ל."