במהלך סוף השבוע שהסתיים זה עתה נהרג אדם אחד ונפצעו אחרים בדרגות פציעה שונות, בתאונות דרכים שארעו ברחבי הארץ.

צעיר בן 22 מטורעאן נהרג לאחר שככל הנראה נדרס על ידי משאית בזמן שהכווין את הנהג בנסיעה לאחור. הוא פונה לבית החולים פוריה שבטבריה במצב אנוש וזמן קצר לאחר מכן מת מפצעיו. בוחני תאונות דרכים וחוקרי משטרה חוקרים את נסיבות התאונה.

לפנות בוקר (שבת) התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב שרון על שני רוכבי אופנוע (בן, 20 ובן 16) מפרדס חנה שנפגעו באורח קשה מרכב בכביש 2 סמוך לבית ינאי לכיוון צפון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם לבית החולים הלל יפה בחדרה.

חוקרי תאונות דרכים פתחו בחקירה ממנה עלה בשלב מסויים החשד כי בתאונה היה מעורב רכב פוגע שברח מהמקום. בתום חקירה סמויה, אותרו ונעצרו בשעות הלילה שני חשודים, תושבי חדרה כבני 18. אותר גם הרכב החשוד בפגיעה כשהוא נטוש בחורשה סמוך לחדרה. החשודים יובאו מחר לבימ"ש.

באילת נפגע באורח קשה הולך רגל כבן 20 מרכב שפגע בו בדרך יותם שבעיר. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבי"ח יוספטל.

ביום שישי בבוקר נפגעה באורח קשה רוכבת אופניים חשמליים (40) שנפגעה מרכב ברחוב מבצע קדש בבני ברק, ביציאה לכיוון אם המושבות. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבי"ח בילינסון במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית.

בין הפצועים במהלך סוף השבוע היו גם ילדים ובני נוער: בשבת בצהריים נפגע באורח בינוני נער כבן 14 בתאונת דרכים בתל שבע. באשדוד נפגע ילד כבן 8 מרכב ופונה לבית החולים במצב בינוני. וכאמור, בתאונה שארעה לפנות בוקר (שבת) נפצע באורח בינוני גם נער כבן 16.