אמש (שלישי) ארעה תאונת עבודה קטלנית במפעל בקיבוץ שמיר שבגליל העליון, עובד כבן 40 נלכד מתחת למכונה תעשייתית. העובד חולץ על ידי כוחות הכיבוי וההצלה במצב אנוש, חובשים ופראמדיקים של מד"א ביצעו בו פעולות החייאה והוא פונה במסוק לבית החולים זיו בצפת. בשעות הלילה נקבע מותו.

גם הבוקר התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על פועל כבן 35 שנפל מגובה במפעל בנתיבות. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול פינו אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשהוא מצב בינוני עם חבלה בגב לאחר שפל מגובה של כחמישה מטרים.

ביום שני נהרג סרגיי איליושונוק (45) בתאונת דריסה שארעה מהלך עבודות תחזוקה בכביש 6 המבוצעות על ידי חברת סולל בונה. איליושונוק הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים. הוא ההרוג ה-24 בתאונות בענף הבניין בישראל. בשעה שמתח סרטי סימון בשטח, נדרס על ידי נהג משאית שלא ראה אותו בעת שנסע לאחור.  זוהי תאונת הדריסה החמישית המתועדת השנה בענף הבניין על ידי פרוייקט נרתמים. שתי תאונות דריסה נוספות עלו בחייהם של פהמי מחאג'נה שנהרג בעבודות על כביש 531 ומאג'ד זידאני. בשתי התאונות הנוספות בכביש 77 ובבאר שבע נפצעו עובדים קשה.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

ביום ראשון נפל עובד בן 68 מגובה שלושה מטרים באתר בניה ביישוב מגדל, ופונה על ידי כוחות מד"א כשהוא במצב קשה לבית החולים רמב"ם בחיפה.