הזמרת המצליחה, ליידי גאגא, הודיעה אמש (חמישי) על ביטול הופעתה בברזיל שתוכננה להיום כחלק מפסטיבל "רוק בריו", זאת בשל הידּרדרות במצבה הבריאותי וכאבים עזים מהם היא סובלת. בפוסט שהעלתה בחשבון האינסטגרם שלה נראית ידה של הזמרת כשמחובר אליה צינור עירוי והיא כותבת "אני הרוסה מכך שאני לא חשה מספיק בטוב כדי לבוא ולהופיע ב'רוק בריו'. אני אעשה הכל בשבילכם אבל אני צריכה לדאוג לגוף שלי כעת. אני מבקשת את החסד וההבנה שלכם ומבטיחה שאחזור להופיע בפניכם שוב".

לאחרונה חשפה גאגא בפני מעריציה בטוויטר כי היא סובלת ממחלת הפיברומיאלגיה (דאבת, בעברית) המתאפיינת בין היתר בכאבי שרירים כרוניים והפרעות שינה. בציוציה סיפרה כי חשבה בטעות שקור יקל על הכאבים אך זה השיג את התוצאה ההפוכה והיא למדה שדווקא חום יותר עוזר. לא מן הנמנע כי ההדרדרות במצבה הבריאותי כעת היא כתוצאה מהמחלה. בשבוע הבא אמור להתפרסם ב'נטפליקס' סרט דוקומנטרי שהופק על חייה של הזמרת ומראה, לצד החזרות וההופעות את התמודדותה עם המחלה. לטענתה, החליטה לחשוף פרט זה בחייה כדי להעלות את המודעות בציבור למחלה.

מוקדם יותר החודש ביטלה גאגא הופעה במונטריאול, אז בתואנה של דלקת גרון וזיהום בדרכי הנשימה. גאגא, מפתיעה ואקסטרווגנטית כתמיד, מיהרה להתנצל בפניה מעריציה, "המפלצות הקטנות", והזמינה פיצות לכל אלה שחיכו מחוץ למלון בו שהתה.