חשבון הטוויטר הפרטי של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ נחסם שלשום (חמישי) למשך 11 דקות, בזמן זה כל מי שנכנס לדף realDonaldTrump ראה את ההודעה הבאה "מצטערים, הדף הזה אינו קיים!".

כמובן שהאירוע עורר גל של ספקולציות כשבתחילה נטען כי סגירת הדף התרחשה בשל "טעות אנוש של אחד העובדים בחברה" ומהחברה נמסר כי "החשבון ירד למשך 11 דקות, ומאז שוחזר. אנחנו ממשיכים לחקור ולנקוט צעדים כדי למנוע מזה לקרות שוב"

זמן קצר לאחר מכן, טוויטר פרסמה הצהרה נוספת שחושפת שהחשבון הוסר על ידי עובד טוויטר ביומו האחרון לעבודה. "במהלך החקירה שלנו למדנו כי זה נעשה על ידי עובד בתמיכת הלקוחות אשר עשה זאת ביום האחרון של עבודתו. אנו עורכים ביקורת פנימית מלאה", נאמר בהצהרה החדשה.

הודעת החברה לא קטעה את גל הספקולציות שכללו טענות כי החברה סגרה את החשבון בתגובה לדרישות משתמשים שטענו לאחר רצף ציוציו נגד קוריאה הצפונית כי הוא מפר את תנאי השימוש של טוויטר האוסרים על איומים. בתגובה לטענות אלו נטען בזמנו על-ידי טוויטר כי דבריו של טראמפ הם בעלי עניין לציבור ובעלי ערך חדשותי ולכן לא נחשבים כאיום.

השערות נוספות גרסו כי טראמפ עצמו סגר את חשבונו בעקבות הצהרות מהעבר על שימוש מועט יותר ברשתות החברתיות. עוד סברה עלתה כי אולי החשבון נפרץ, זו קשורה לביקורת על טראמפ על שהוא המשיך להשתמש בטלפון סלולרי של אנדרואיד במקום לעבור למכשיר מאובטח ומוצפן שאושר על ידי השירות החשאי.