כהורים לילדים ישראלים, חשוב שתיקחו אותם לביקור בירושלים ושתכירו להם את נפלאותיה של העיר הקדושה שלנו, עיר שמושכת ישראלים ותיירים מכל רחבי העולם וחשובה לדתות רבות.

במידה שאין לכם רכב פרטי, רצוי שתשקלו את האפשרות להשכיר רכב בירושלים. על ידי השכרת רכב תוכלו לבחור ברכב שמתאים לצרכי משפחה שלכם ותוכלו לנסוע בזמנים שמתאימים לכם, בלי להיאלץ לנוע בתחבורה ציבורית ולהיות תלויים בשעות בהן היא פעילה.

ניתן למצוא מגוון חברות השכרת רכב בירושלים, חלקן טובות יותר וחלקן פחות, על כן יש לבחור את החברה בקפידה ולבדוק את כל התנאים של העסקה.

לאן כדאי לקחת את הילדים? מקומות בילוי בירושלים שמתאימים למשפחות

ירושלים מציעה מגוון מוקדי בילוי שמתאימים להורים וילדים, לפניכם 3 אטרקציות מהנות שיכולות להתאים לכל המשפחה:

  1. תחנת הרכבת הראשונה בעיר – תחנת הרכבת הראשונה של בירת ישראל הוקמה לפני לא מעט שנים – בשנת 1982. עד שנת 1998 היא הייתה אמצעי תחבורה מרכזי. התחנה עברה שיפוץ יסודי והיום היא מהווה מוקד בילוי מהנה במיוחד. בתחנה מתקיימים בין היתר ירידים ואירועי תרבות. כמו כן, הוקמה במקום רכבת שנקראת "תחנת הילדים", כל האזור מותאם לילדים ומציע רכבת, קרוסלה של דיסני (גופי, דמבו ומיקי מאוס מעופפים), קרוסלת סוסים ואוהל ג'ימבורי שמלא במתנפחים, ספורט אתגרי, בריכת כדורים ושאר הפתעות.
  2. גן החיות התנכ"י – גן החיות התנכ"י מעניק לבעלי החיים תנאי מחיה שדומים לתנאים הקיימים בטבע. מטרתו של גן החיות היא לשמר בעלי חיים שמצויים בסכנת הכחדה והוא משקיע מאמצים רבים כדי להשיג את מטרתו. בגן יכולים הילדים ליהנות מפעילויות רבות, ביניהן: ביקור במרכז מבקרים שנראה כמו תיבת נוח, פינת ליטוף, סדנאות יצירה, סדנאות סיפורים וסיורי לילה.
  3. סדנאות שוקולד למשפחה – אם אתם אוהבים לאכול מאכלים מתוקים (וסביר להניח שאתם אוהבים), תוכלו לנסוע לעין כרם – שם תוכלו למצוא גלידריה וחנות שוקולדים. מעבר לאפשרות לאכול שפע מאכלים מתוקים וטעימים, תוכלו להשתתף בסדנה שנערכת במקום ולהכין שוקולדים. לאחר סיום הסדנה תקבלו את השוקולדים שהכנתם בעצמכם.

מטיילים עם המשפחה בירושלים – זמן איכות עם האנשים הקרובים ביותר

אלו היו שלוש אטרקציות מומלצות בירושלים שמתאימות למשפחות. כמובן שניתן למצוא בעיר הקודש עוד הרבה אטרקציות שמתאימות למשפחות.

על ידי חברת השכרת רכב איכותית שעונה על צרכי המשפחה תוכלו להגיע לכל אטרקציה בקלות וליהנות מזמן איכות. כדי שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של הרכב, הקפידו לרכוש אותו מחברה איכותית ואמינה שמספקת מבחר רכבים בטיחותיים שמתאימים למשפחות.