עסקים וחברות מחפשים אחר פתרונות פרסום ושיווק באינטרנט, קידום אתרים בגוגל הוא חלק גדול משיווק העסק באינטרנט, חברת אקסטרה דיגיטל הינה מהחברות המובילות והוותיקות בישראל עם פעילות ענפה בתחום. חברת אקסטרה ריכזה עבורכם את ההמלצות שלה לשאלה "איך עושים שיווק וקידום אתרים בצורה נכונה ומקצועית באינטרנט?

תוכן עניינים:

 • מה זה מנוע החיפוש של גוגל?
 • למה צריך קידום אתרים בגוגל?
 • איך בוחרים נכון חברה לקידום אתרים ושיווק באינטרנט?
 • מה היתרונות של חברת אקסטרה דיגיטל בקידום האתר בגוגל?
 • איך מתחילים לשווק ולקדם את האתר?
 • האם רק גוגל או שיטות שיווק נוספות?

 

מה זה מנוע החיפוש של גוגל?

גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם ומתבצעים בו 3.5 מיליארד חיפושים ביום ולמעלה מ-1.25 טריליון חיפושים בשנה, כ 40 אלף חיפושים לשנייה. מנוע החיפוש של גוגל פועל על בסיס אלגוריתם הסורק את הרשת, מנתח אותה ומדרג את דפי האינטרנט והאתרים ברשת.

גוגל דואג לעדכן כל הזמן ולהתחדש וזאת במטרה לשמור על איכות התוצאות ומהירות התוצאות ולהבטיח שימשיך להיות הרלוונטי ביותר והחדשני ביותר עבור איתור מידע ברשת גם בעתיד.

למה בכלל צריך קידום אתרים בגוגל?

כיום כל עסק או חברה זקוקים לשירותי  קידום אתרים בגוגל והאמת שכבר קשה למצוא כיום חברה או עסק שלא עושים קידום בגוגל, בשל הגידול בתחרות ועצם זה שכולם היום נמצאים כבר בגוגל התחרות פשוט מוגזמת וכדי להצליח בקידום האתר בגוגל יש צורך באנשי קידום ברמה הגבוה ביותר, למרות כל זאת עוד ועוד עסקים וחברות מתחרות בגוגל על תוצאות החיפוש הראשונות.

השגת מיקומים אטרקטיביים בגוגל בתוצאות ראשונות עבור ביטויים עם נפחי חיפוש גבוהים תביא לחשיפה גדולה וכניסות רלוונטיות וממוקדות מאוד לתחום עיסוק האתר.

איך בוחרים נכון חברה לקידום אתרים ושיווק באינטרנט?

בחירת חברת קידום אתרים מקצועית ומנוסה היא המפתח להצלחה או אי הצלחה של תהליך קידום האתר. כמו בכל תחום גם בתחום הקידום ישנם רמות שונות של מקצועיות, חברות מקצועיות יותר ומקצועיות פחות. כאשר ניגשים להתקשרות עם חברת קידום חשוב לזכור שזה הרגע המשמעותי ביותר ובחירה נכונה תביא לתהליך קידום מוצלח.

אז מה צריך לבדוק ולבחון לפני שמתקשרים עם חברת קידום אתרים?

 • שנות פעילותה של החברה והניסיון של החברה בתחום
 • הישגי החברה בתוצאות החיפוש של גוגל עבור לקוחותיה
 • שירותי החברה והאם מספקת שירותים נוספים מלבד קידום אתרים
 • ביקורות ותגובות ברשת, דירוגי גולשים לחברה בגוגל, פייסבוק וכדומה
 • שיחות עם ממליצים ולקוחות החברה לקבלת פידבק ישיר מלקוח
 • פגישה במשרדי החברה כדי להכיר ולבחון את הצוות וסביבת העבודה
 • בדיקת הסכם ההתקשרות והאם מגלים בו שקיפות וגמישות לטובת הלקוח

רף הכניסה לתחום הקידום הינו רף כניסה נמוך מאוד ולכן רצוי לנסות ולחפש חברה וותיקה בעלת פעילות רחבה בתחומי שיווק שונים, כזו שעשתה דרך ויודעת להשיג עבור לקוחותיה ביצועים משמעותיים בדיגיטל.

אז אם מצאתם לעצמכם כמה חברות הנראות לכם מעניינות עבור פעילות הקידום/השיווק שלכם, בדקו את פעילותה בצורה דומה והחליטו על פי ההתרשמות שלכם האם היא לדעתכם תהיה זו שתענה על הדרישות והמטרות שלכם.

 

מה היתרונות של חברת אקסטרה דיגיטל בקידום האתר בגוגל?

חברת אקסטרה דיגיטל – קידום אתרים הינה מהחברות המובילות והוותיקות בישראל בקידום אתרי אינטרנט ורשמה לעצמה הצלחות בזירות הקידום התחרותיות ביותר. לחברת אקסטרה יתרונות משמעותיים על פני חברות בתחום ואין ספק כי בחירה בחברת אקסטרה דיגיטל עבור שירותי קידום אתרים אורגני בגוגל ושיווק בכלל היא בחירה יעילה שתביא להצלחה של המותג ברשת וגדילה משמעותית בפעילות העסקית בדיגיטל.

יתרונות חברת אקסטרה בשירותי קידום אתרים אורגני בגוגל:

 • קידום אתרים מקצועי כבר משנת 2006
 • הישגים בזירות הקידום התחרותיות ביותר
 • השגת אלפי ביטויים בעמוד הראשון של גוגל
 • כלים וטכנולוגיות מתקדמות לבקרה, ניתוח ושיפור תהליכי קידום
 • צוות מקדמי אתרים רחב ומקצועי הכולל מנהלים טכנולוגיים ומומחי קידום ושיווק
 • שיווק360, כל שירותי השיווק הדיגיטלי תחת קורת גג אחת והכל in house
 • נכונות להצלחת הלקוח וחיבור אל היעדים והמטרות העסקיות
 • מוסמכי פרסום Google Premier Partner ובעלי תו אמון הציבור

בנוסך לשירותי קידום אתרים מקצועי בגוגל על ידי צוות מקדמי האתרים של החברה, החברה מספקת מספר שירותי מרכזיים איכותיים שכדאי להכיר.

שירותיה של חברת אקסטרה דיגיטל:

 

לפרטים נוספים ומידע נוסף בקרו באתר החברה https://www.extra.co.il/

 

איך מתחילים לשווק ולקדם את האתר?

לאחר שבחרת את חברת הקידום המתאימה לכם והחלטתם לצאת לדרך פה רב העבודה היא של צד חברת קידום האתרים, ממכם ידרשו ככל הנאה רק שיתוף פעולה במהלך התהליך אולי כתיבת תוכן שיווקי או מדריכים שימושיים שיעזרו להפוך את האתר שלכם לסמכותי יותר וענייני יותר עבור הגולשים בתחום שלכם, חברת הקידום תדע לספק לכם דוחות שתבינו ותלמדו תוך כדי את קצב ההתקדמות של האתר בגוגל, לרב קצב ההתקדמות הוא כזה שנדרשים מספר חודשים כדי להתחיל להתקדם אל העמודים הראשונים בגוגל ותקופה קצת ארוכה יותר בכדי לזכות לכניסה של ביטויים לעמוד הראשון אך זה תלוי מאוד בתחום ובתחרות, בביצועים של חברת קידום האתרים, במותג ובאתר האינטרנט אותו מקדמים.

 

האם רק גוגל או שיטות שיווק נוספות?

לפני שמתחילים לקדם בגוגל שווה לבדוק איזה פלטפורמות הכי נכונות לעסק הספציפי שלנו ואיפה יש יתרון לפעילות השיווקית באינטרנט. לרב גוגל הוא הבסיס לכל הפעילות השיווקית באינטרנט אבל יתכן שלפעמים יהיו מקורות טובים יותר לפעילות זו.

אז כשיוצאים לקדם בגוגל שווה לבדוק עם חברה מייעצת עבור שירותים נוספים או משלימים בהתאם לתקציב שלכם, שווה לשלב פעולות שיווק נוספות במידה ויש תקציבים נוספים מה שיספק לכם מעטפת שיווקית רחבה יותר עבור השיווק ברשת ויניב הצלחה מהירה וטובה יותר מהפעילות בדיגיטל.

 

לסיכום : קידום ושיווק אתרים באינטרנט דורש ידע וניסיון, ההמלצה היא לבדוק טוב טוב אם מי יוצאים לתהליכי הקידום והשיווק ברשת כדי שבקצה התהליך נשיג הצלחה, הבחירה צריכה להיות קפדנית ומעמיקה אך לאחר מכן יהיה ניתן להנות מההצלחה של התהליך ולראות אותו מתקדם. קידום אתרים הוא הבסיס לשיווק באינטרנט אך ישנם אפשרויות רבות ומגוונות ולכן כדי לקבל ייעוץ שיווקי לקבלת מעטפת שיווקית מלאה עבור פעילות רחבה ואיכותית לשיווק העסק שלך ברשת.

 

לקבלת ייעוץ שיווקי בדיגיטל מוזמנים ליצור קשר