המתעמל ארטיום דולגופיאט הוא סגן אלוף אירופה בתרגיל הקרקע. דולוגופיאט בן ה-21, סגן אלוף העולם לשנת 2017, הגיע כאחד הפייבוריטים לגמר הקרקע באליפות אירופה הנערכת בגלאזגו יחד עם אלכס שטילוב המנוסה. בסיום התרגיל השיג הישראלי ציון של 14.466 בדרגת קושי של 6.4, שהספיק לו רק למקום השני. דומיניק קנינגהם הבריטי נתן יופי של תרגיל, קיבל ציון של 14.666 וזכה במדליית הזהב, ארטיום דוליאלין הרוסי הגיע למקום השלישי.  שטילוב סיים עם ציון של 14.433 וסיים חמישי.

על זכייתו במדליית הכסף באליפות אירופה בגלזגו, יקבל דולגופיאט מענק מיוחד של 28 אלף שקלים מהקרן המשותפת לוועד האולימפי בישראל, משרד התרבות והספורט והמועצה להסדר ההימורים בספורט. מאמנו סרגיי וייסבורג יקבל מחצית מהסכום.

דולגופיאט, שעלה מהמקום הראשון במוקדמות ולכן היה האחרון לעלות על המזרן, ידע לפיכך איזה ציון יידרש לו כדי לתפוס מקום על הפודיום. הישראלי רשם תרגיל נהדר וקיבל ציון של 14.466, שני רק לאלוף הבריטי דומיניק קנינגהאם שסיים עם 14.666 וקטף את מדליית הזהב.

אנדריי מדבדב בגמר שולחן הקפיצות באליפות אירופה (הועד האולימפי בישראל)

אנדריי מדבדב  בן ה-28 קיווה גם הוא להשיג מדליה לאחר שהעפיל לגמר שולחן הקפיצות מהמקום הראשון במוקדמות. אבל לצערו הוא לא הצליח להשיג פודיום שני לישראל. בקפיצה הראשונה, מדבדב איבד נקודות יקרות משום שנעזר בידו בנחיתה וקיבל את הציון 13.933. הוא שיפר את הניקוד בניסיון השני עם 14.600 וקיבל ציון משוכלל של 14.266, שהספיק למקום החמישי הכללי. היעד הבא של המתעמלים השיראלים יהיה אליפות העולם בעוד חודש וחצי בדוחא.