המתעמלת האמנותית לינוי אשרם ממשיכה לספק רגעי אושר באליפות העולם בסופיה. אמש (חמישי) היא זכתה במדליה נוספת באליפות העולם בהתעמלות אומנותית, אחרי מדליית הכסף ההיסטורית בתרגיל החישוק ביום שלישי, המתעמלת הבכירה של ישראל העפילה לגמר תרגיל הסרט, בו סיימה בערב במקום השלישי עם ציון של 18.500 שהספיק לה למדליית הארד, אותה מדליה בה זכתה באליפות העולם אשתקדעבור אשרם בת ה-19 זוהי מדליה רביעית באליפויות העולם, אחרי שגם השיגה מדליית ארד בתחרות הקרב-רב בשנה שעברה באיטליה.

במוקדמות עלתה אשרם מהמקום השני אחרי שהשיגה ציון של 18.550. בגמר הייתה קרובה להשיג את הזהב אבל איבדה חצי נקודה ונותרה אחרי אלכסנדרה סולדאטובה הרוסייה שקטפה את הזהב עם 18.600 נקודות והאיטלקייה מילנה בלדסארי שעלתה להופיע אחרונה וקבלה ציון של 18.550 נקודות ולקחה את מדליית הכסף.

לינוי אשרם וניקול זליקמן בגביע העולם במינסק (באדיבות הוועד האולימפי בישראל)

ניקול זליקמן הגיעה למקום התשיעי במקודמות לאחר שרשמה ציון של 17.500, זהה לזה של המתעמלת שסיימה שמינית, ובעצם פספסה את המקום בגמר בעקבות ניקוד נמוך יותר ברמת הקושי.

היום בצהריים (14:00) תגיע התחרות לשיאה, כאשר אשרם תשתתף בגמר הקרב-רב אליו עלתה לגמר הכללי מהמקום השמיני הכללי עם ציון סופי של 55.900. יחד איתה תשתתף ניקול זליקמן בת ה-17 באליפות העולם הראשונה שלה סיימה תשיעית (מתוך 161 מתעמלות בסך הכל) עם 55.700 נקודות מצטברות.