הישג שיא נוסף בהתעמלות אמנותית ללינוי אשרם, שסיימה במקום השני בגמר הקרב רב באליפות העולם בהתעמלות אמנותית בסופיה והכתרה לסגנית אלופת העולם. המתעמלת הבכירה של ישראלי עלתה לגמר מהמקום השמיני ואחרי הופעת ענק בגמר הקרב-רב השיגה ציון מצטבר של 79.700 נקודות וקטפה את מדליית הכסף.

אשרם הגיעה לגמר אחרי מדליית כסף בתרגיל החישוק וארד בתרגיל הסרט. הגמר היום הוא החשוב ביותר מכל ההישגים הללו, מאחר ותחרות הקרב-רב היא היחידה שנערכת במסגרת אולימפית, בה לא מוענקת מדליה על כל מכשיר בנפרד. דינה אברינה מרוסיה הוכתרה לאלופת העולם ומי שהשלימה את הפודיום במקום השלישי הייתה אלכסנדרה סולדטובה מרוסיה גם כן

אשרם פתחה נהדר את הגמר עם תרגיל הסרט וקיבלה ציון גבוה של 18.900 נקודות, משם המשיכה עם תרגיל החישוק וקיבלה את הציון מעולה של 20.400 נקודות. התרגיל הבא של אשרם היה הכדור בוא נחלה אכזבה בתחילת התחרות ולא העפילה לגמר היחידי, אלא שהפעם היא ביצעה תרגיל נקי וקיבלה ציון של 19.750.

לאחר שלושה תרגילים אשרם הייתה מדורגת שנייה והיא ידעה שאם היא תבצע כמו שהיא יודעת את התרגיל האחרון שלה, האלות, היא תהיה על הפודיום. אשרם ביצעה תרגיל פשוט נהדר, עליו קיבלה את הציון 20.650 נקודות ונשארה במקום השני שהעניק לה את תואר סגנית אלופת העולם.

על זכייתה בכסף בקרב רב תקבל אשרם מענק מיוחד בסך 84 אלף שקלים מהקרן המשותפת לוועד האולימפי בישראל, משרד התרבות והספורט והמועצה להסדר ההימורים בספורט.

ניקול זליקמן בת ה-17 שהעפילה לגמר מהמקום התשיעי, סיימה במקום ה-11. היא פתחה את הגמר עם תרגיל הכדור. היא ביצעה תרגיל נהדר וחף מטעויות גדולות, וזכתה לציון 18.500.בתרגיל האלות, ביצעה זליקמן בצורה נקייה וטובה והיא קיבלה עליו ציון של 18.950, בתרגיל הסרט וגם אותו היא ביצעה באופן נקי, מה שהעניק לה ציון של 17.100. ובתרגיל החישוק, לזליקמן הייתה הפלה של המכשיר והיא קיבלה ציון של 17.725.