מסוק מהמערך האווירי של משטרת ישראל שהשתתף בחיפושים בכנרת לאיתור הנעדר משה שמיר, זיהה היום (ראשון) אחר הצהרים בסמוך ל"אי" בקטע שבין חוף האון לכיוון חוף דגניה גופת אדם. צוותי שיטור ימי כנרת וצוללים מיחידת להב"ה של כבאות והצלה שסרקו בתוך המים בקרבת מקום הגיעו ומשו את הגופה מהמים.

מהמשטרה נמסר כי "הליך זיהוי הגופה התבצע מול נציג המשפחה והוברר כי מדובר בגופתו של משה שמיר ז"ל. גופת המנוח תועבר למכון לרפואה משפטית לבדיקה".

שוטרי משטרת ישראל ערכו, החל משעות הצהריים המוקדמות של יום שבת, סריקות בכנרת לאיתור הנעדר משה שמיר בן ה-66, תושב תל אביב שהשתתף בשבת בבוקר במשחה צליחת הכנרת וככל הנראה לא יצא מהמים. הסריקות לאיתורו התבצעו בקטע בו נערך המשחה בין חוף האון ועד לדגניה.

משה שמיר (66) מתל אביב, שהשתתף בצליחת הכנרת אך לא הגיע לקו הסיום, המשטרה מחפשת אחריו. (צילום: באדיבות דוברות המשטרה)

כוחות גדולים של משטרת ישראל, בהם ספינות השיטור הימי,לוחמי משמר הגבול,שוטרי השיטור הרגלי,פרשים,מתנדבי יחידת צוללים של מחוז צפון בשילוב סונאר ומסוק מהמערך האווירי עורכים סריקות באוויר, בים וביבשה בניסיון לאתר את הנעדר.

בשבת בבוקר התקיים בכינרת אירוע השחייה המסורתי שבמסגרתו אלפי שחיינים נכנסו בחוף האון למקצה של שלושה קילומטרים, עד חוף דגניה. לאחר סיום האירוע, דווח למשטרה כי אחד המשתתפים לא הגיע לנקודת הסיום וככל הנראה לא יצא מהמים.