פעילים בארגוני המאבק למען הנכים זועמים על כי לטענתם הוסתר מהם מועד הלווייתו של יעקב וולק, שהצית את עצמו ביום שני ונפטר אתמול (רביעי) מפצעיו. נאור לביא, ממאבק הנכים טוען כי המשטרה הפנתה אותו לדוברות של ביה"ח הדסה וכי הדוברת של הדסה דווקא ניסתה לעזור לו ולהעביר לו מספרי טלפון, אך ללא הועיל. גם בקרן החסויים שבמשרד האפוטרופוס הראשי לא ענו לשיחות הטלפון ולא השיבו להודעה שהושארה, כך לדברי לביא. מוקדם יותר היום גילה כי ההלוויה כבר התקיימה.

בעקבות מה שהם מגדירים כ"יחס של הרשויות לרצון של הנכים לחלוק ליעקב וולק כבוד אחרון", מתכננים מספר ארגוני נכים סדרת "ימי זעם", הראשון מתוכם ביום שני הקרוב שיכלול חסימות כבישים, בדגש על ירושלים. בשבועות הבאים יתבצעו פעולות מחאה במקומות אחרים בארץ.

"הנכים זועמים על כך שהם מנסים לברר על מועד הלוויה כדי לתת כבוד אחרון וגם את זה הוא לא קיבל. זהו זלזול בכבוד המת שחברים ניסו לדאוג שתהיה לו לוויה מכובדת. בגלל כל הסיפור, ביום שני יתקיים יום זעם בירושלים כדי לעורר את מודעות הציבור לכך שאדם שרף עצמו כי הייתה לו בעיה כספית ובריאותית ואף אחד לא דאג לו", לשון ההודעה. בהודעה נמסר עוד כי התחושה היא שניסו להסתיר את מועד הלוויה כדי שזו לא תעורר את המחאה וכי כרגע מתארגנים נכים לאסוף כסף למצבתו של יעקב וולק.

ממשטרת ישראל נמסר כי "אין למשטרת ישראל שום קשר ללוויתו של אף אדם ובטח שהיא לא מארגנת לוויות ועל כן, שום פרט לא הוסתר מאף אחד כי הפרטים הללו לא מצויים בידינו".

ממשרד האפוטרופוס הראשי טרם התקבלה תגובה.