מדליה חמישית לישראל באליפות אירופה עד גיל 23 בגיור, הונגריה 2018. לאחר שבטינה טמלקובה השיגה את הזהב ומדליות הארד של תמר מלכה וירין מנגד ביומה הראשון של האליפות, בשבת רשמה ענבל שמש מדליית ארד נוספת לישראל אחרי ניצחון בדרבי ישראלי מול פז לייבל בקרב על המדליה. אמש (א') קינחה רז הרשקו את האליפות עם מדליית ארד רביעית לישראל.

רז הרשקו (משקל 78+ ק"ג) – מדליית ארד

הרשקו אלופת אירופה לקדטיות בעברה, החלה את יום הקרבות עם ניצחון באיפון מהיר על פטריסיה פארר בארטולוס הספרדייה, 38 שניות בלבד מהפתיחה. ברבע הגמר פגשה את קארפטי ההונגריה והשיגה ניצחון גם כן כאשר יתרון וואזרי שהשיגה בשלב מוקדם של הקרב. בחצי הגמר הרשקו נוצחה באיפון בידי סיביל אקבולוט הטורקיה, בחלוף 2:25 דקות. בקרב על מדליית הארד הרשקו התייצבה מול מרסדס סזיגטיברי ההונגריה הקרב הגיע גולדן סקור, וכעבר 5:07 דקות מתחילתו של הקרב הצליחה הרשקו להשיג איפון ולזכות בארד.

ענבל שמש (עד 63 ק"ג) מדליית ארד

שמש, מדליסטית הארד מגראנד פרי אגדיר ומדליסטית הזהב מסבב אירופה הפתוחה בפולין, פתחה את יום הקרבות עם ניצחון ביתרון וואזרי על טיה טינטור הסרבית, לצערה היא נוצחה ברבע הגמר בידי מישל חואירזיל הגרמניה בתום 4:51 דקות.
בעקבות ההפסד נשרה לבית הניחומים, שם גברה באיפון על לאורה פאזיליו הקוסובורית בחלוף 3:20 דקות והעפילה לקרב על הארד

בקרב על הארד חיכה לשמש דרבי ישראלי בינה לבין פז לייבל שהפסידה בחצי הגמר ללובג'אנה פיוואסאנה הבריטית. שמש לגבור על חברתה לנבחרת ביתרון עונשים בתוך ניקוד הזהב.

מאמן נבחרת הנשים שני הרשקו סיכם את התחרות: "אליפות אירופה עד גיל 23 מהווה תמיד את המדד כשרוצים להביט קדימה ולראות מי היו הכשרונות הבולטים. אנחנו מדינה קטנה, אבל עם ג׳ודו מדהים. ארבע מדליות לנבחרת הנשים זה הישג פשוט מדהים, רז עשתה תחרות נפלאה, אני רוואה התקדמות שלה בכל שנה ושנה וזה ממלא אותי סיפוק וגאווה".