ועידת היסוד של איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההיי-טק בחרה ביום (רביעי) ביקי חלוצי לכהונה נוספת בראשות האיגוד, זאת לאחר שיו"ר ועד עובדי SAP שגד רביד, שהתמודד מולו, הסיר מועמדותו. 115 מתוך 120 צירי הוועידה הצביעו בתמיכה.

פרישתו של רביד מגיעה על רקע דחיית עתירתו בבית הדין המחוזי בתל אביב לשינוי שיטת הבחירות באיגוד. לפני כחודש וחצי הציעו נציגיו של רביד בועדת הבחירות כי ההצבעה לתפקיד היו"ר תהיה חשאית. ההצעה נדחתה ברוב קולות (שישה חברים מול שניים) בנימוק כי בדמוקרטיה ייצוגית נהוגה הצבעה גלויה, כמו בהצבעות בכנסת, לדוגמה. רשות השיפוט בהסתדרות החליטה, בשתי ערכאות נפרדות, שלא להתערב בשיקול דעת זה וציינה כי הבקשה הוגשה בשיהוי ניכר ובקירוב למועד הבחירות עצמן. אמש הגיש רביד עתירה לבית המשפט המחוזי בת"א, שדן בה הבוקר ונמנע אף הוא מלהתערב באופן קיום הבחירות.

חלוצי, מונה לתפקידו לצורך הקמת האיגוד בהחלטת בית נבחרי ההסתדרות ב-2014, וליווה את הקמתם של מרבית הוועדים בו, חלקם בתפקידו הקודם באגף להתאגדות עובדים, וחתם על ההסכמים הקיבוציים הראשונים של האיגוד בשנים האחרונות, בפלאפון, סלקום, פרטנר, הוט מובייל, בזק בינלאומי, בזק אונליין, Sap, Eci, Mavenir ,Phi network, ו-MX1.