רשמו ביומנים: 14 באפריל. אחרי ציפייה ממושכת, והמתנה ארוכה הכריזה הבוקר HBO כי העונה השמינית והאחרונה בהחלט של משחקי הכס תעלה לאוויר בעוד שלושה חודשים בדיוק.

לאחר שהחורף הגיע בשעה טובה לישראל, כעת אפשר להתחיל לספור את הימים (או השעות, הדקות והשניות אם תרצו) אל בואו של החורף של ווסטרוז. כפי שכבר דיווחנו כאן, העונה החדשה תכלול למרבה הצער ששה פרקים בלבד, אולם כל פרק יהיה באורך של מעל ל-70 דקות ואם להאמין לשמועות, הפרק האחרון יהיה באורך של שעה וחצי. כמעט סרט.

מלבד חשיפת התאריך, HBO פרסמו גם טריילר רשמי ראשון הכולל קטע מתוך העונה החדשה. בטריילר נראים שלושה מבני משפחת סטארק הנותרים: ג'ון (להזכירכם, בנה של ליאנה, אחותו של נד), סאנסה ואריה, כשהם משוטטים במערות הקבורה העתיקות של משפחת סטארק בווינטרפל. נעדר באופן מחשיד: בראן – העורב בעל שלוש העיניים.

במערות הקבורה, שאפופה סודות ומסתורין עוד מימי קדם, מגלים הסטארקים שלושה פסלי הנצחה מסורתיים בדמותם. הפסלים, חשוב לציין, על-פי רוב מוצבים מעל פני קברי בני משפחת סטארק שמתו ומוכנים רק לאחר מותם. לאחר התגלית מתקרבת לעברם רוח מקפיאה. האם היא מרמזת על בואם של המהלכים הלבנים אל ווינטרפל? או אולי מדובר במשהו מעברה של משפחת סטארק שנקבר והוסתר במערה בין הקברים העתיקים ויכול דווקא לסייע במלחמה באימת המתים המהלכים ויחשוף משהו מעברה של המשפחה? האם ניתן להסיק משהו מהעובדה שהפסל של ג׳ון נראה מבוגר, בעוד שהפסלים של אריה וסאנסה תואמים את גילן כעת, אודות גורלם הצפוי של השלושה במהלך העונה? ואולי בכלל זה לא באמת קטע מהסדרה עצמה אלה סצנה סמלית שנוצרה רק בשביל הפרומו… כנראה שנצטרך להמתין כדי לגלות, אבל זה כבר ממש עוד קצת.