נער בן 16 נהרג בתאונת עבודה במוסך באיזור התעשייה רהט. מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עולה החשד כי הנער נפגע ממלגזה. מפקח הגיע למקום, ונפתחה חקירה בשיתוף משרד העבודה. הנער הוא ההרוג ה-65 במקומות העבודה מאז תחילת השנה.

ההרוג הוא שאפיק פיאק אבו אלקיען מחורה, עבד ככל הנראה במקום. זהו הנער השני שנהרג השנה בתאונת מלגזה. ביולי נהרג מחמוד חאמד בן ה-17 מצור באהר בירושלים, בהתהפכות מלגזה עליה ככל הנראה נהג, במפעל בטון משפחתי. חוק עבודת הנוער אוסר על העסקת נערים בעבודות מסוכנות רבות, בין היתר בעבודה עם כלים כבדים. על  מעסיקים של בני נוער חלה חובת זהירות מוגברת לשמירה על חייהם.

זירת תאונת עבודה במוסך באזה"ת ברהט. (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

חובש רפואת חרום במד"א עלא אלהוזייל סיפר כי הגיעו לפצוע אשר שכב בסמוך למלגזה "הוא היה מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק , הוא סבל מחבלת ראש קשה ומחבלה רב מערכתית, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום".

ביום רביעי נפל עובד כבן 24 לבור באתר בניה בקיבוץ החותרים במועצה איזורית חוף הכרמל. הוא פונה על ידי מד"א במצב בינוני לבית החולים רמב"ם עם חבלות בראש ובגפיים.

שני עובדים נהרגו ביום ראשון השבוע. תושב נשר כבן 50 נהרג מפגיעת מטען שהועמס באמצעות מנוף נייד במפעל 'מסקו אספקת מכונות בע"מ' בחיפה. מאוחר יותר באותו יום נהרג וואליד מחאמיד (60), תושב אום אל פחם, בנפילה מגובה באתר בניה בעיר.

עובד נוסף, בן 21, נפגע ביום ראשון לאחר שככל הנראה נפל מגובה 3 מטרים. הוא הובא לחבירה עם צוותי מד"א בכביש 4 סמוך למחלף הדרים, ופונה לבי"ח בילינסון במצב בינוני עם חבלת ראש.