נסר וולי, בן 50 מבית ג'אן, נהרג הבוקר (שישי) במהלך עבודת בנייה בעיר מעלות. הוא ההרוג ה-13 בתאונות עבודה מתחילת שנת 2020.

ממשרד העבודה נמסר ל'דבר' כי התאונה ארעה בין מכולות שנותרו בשטח פתוח במתחם שהבניינים בו נמסרו זה לא מכבר לרוכשים, ולא באתר בניה מגודר.

יצחק שבתאי, חובש איחוד הצלה שהגיע למקום, אמר כי לדברי עוברי אורח העובד נפל מגג של קראוון תוך כדי עבודתו. חובשים ופארמדיקים מאיחוד הצלה וממגן דוד אדום ביצעו בו פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו במקום. שוטרים הוזעקו למקום, חוקרים וחוקרי זיהוי פלילי אספו ממצאים ופתחו בחקירת נסיבות התאונה בשיתוף משרד העבודה והרווחה.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

ביום רביעי נפטר אבראהים מסארווה מכפר קרע מפצעים אותם ספג בתאונת פיצוץ מיכל סולר במהלך עבודתו בבית בקיסריה, ב-9 במרץ. כתוצאה מאותה התאונה נהרג גם עבד אל רחמן עתאמנה שעבד איתו. נסיבות הפיצוץ, בו נפצעה גם בעלת הבית, עודן בחקירת משטרה.

בליל יום רביעי נפטר מפצעיו דניאל זכריה בן ה-14, אשר נפצע בתאונת דרכים ביום שלישי בעת שנסע על אופניו החשמליות ועבד כשליח.

אמש (חמישי) התהפך מערבל בטון ביישוב דבוריה. בהתהפכות נפצע גבר כבן 30 אשר פונה באמצעות מסוק על ידי מד"א לבית החולים רמב"ם, כשהוא במצב בינוני עם חבלות בראש ובכתפיים.​

ביום רביעי בבוקר נפגע עובד כבן 30 ממלגזה במחסן של תעשיית נייר ברחוב בצלאל באופקים. הוא פונה על ידי מד"א לבית החולים סורוקה כשהוא במצב בינוני עם חבלות ברגליו.

ביום ראשון בבוקר נפצע באורך קשה עובד כבן 28 במהלך עבודות שיפוצים ביישוב יפיע. הוא פונה לבית החולים רמב"ם כשהוא במצב קשה, מורדם ומונשם, עם חבלת ראש.