ליגת נשים של ארה"ב בכדורגל ה-NWSL מתקרבת לרגעי ההכרעה בטורניר ה'צ'אלנג' קאפ', והערב (רביעי) יתקיימו משחקי שלב חצי הגמר. גיבורת העלייה ההיסטורית של יוסטון 'דאש' לחצי הגמר היא השוערת ג'יין קמפבל, שעצרה שני פנדלים בניצחון על יוטה רויאלס, שהתסיים בתוצאה 2:3 מבעיטות הכרעה, לאחר תיקו אפס בסיום המשחק.

שוערת נבחרת ארה"ב בת ה-25 היא לא רק שוערת מצטיינת, אלא גם פעילה חברתית בולטת למען וטרנים בצבא האמריקאי. הוריה של קמפבל היו ספורטאים בתקופת לימודיהם ושירתו בצבא ארה"ב כטייסי קרב. לאחר שסיימה את לימודיה ב-2017 פתחה חנות אינטרנטית של בגדים, ומעבירה 50 אחוז מהכנסותיה לארגון שעוזר לפגועי הלם קרב מצבא ארה"ב בשם "The Blue Angels Foundation".

גם במחאה על האלימות המשטרתית נגד שחורים בארה"ב, קמפבל פעילה. במשחק הפתיחה של הטורניר מול יוטה, השוערת, ביחד עם שחקניות משתי הקבוצות, כרעה ברך במהלך השמעת ההמנון האמריקאי ולבשה חולצה שחורה עם הכיתוב "Black Lives Matter".

במשחקי שלב חצי הגמר שייערכו הערב, תתמודד יוסטון דאש מול פורטלנד ת'ורנס וסקיי בלו תפגוש את שיקגו רד סטארס. האלופה בשנתיים הקודמות צפון קרולינה קוראג', הודחה במפתיע ע"י פורטלנד, עם השער היחיד שנכבש במשחקי רבע הגמר, שלא בבעיטות הכרעה. המשחקים ישודרו בחינם החל מהשעה 19:30, באתר השידורים החיים Twitch.