הג'ודוקא שגיא מוקי, אלוף העולם לשנת 2019 במשקל עד 81 ק"ג, גייס כחצי מיליון שקלים לטובת רכישת מכונות הנשמה וציוד רפואי חדשני לבית החולים לניאדו בנתניה. את הסכום גייס באמצעות קרן נתניה ותורמים מארה"ב.

מוקי שנולד וגדל בנתניה מכר פרטים אישיים שלו מתחרויות הג'ודו ברחבי העולם, לצורך גיוס התרומות. בין הפריטים שמכר: חליפת הג'ודו עימה זכה בשנה שעברה באליפות העולם בטוקיו, שתי חגורות שאיתן התחרה בסבב העולמי, ושלושה פאצ'ים אדומים עם שמו, הנמצאים על גב החלוק ומציינים שהוא של אלוף עולם.

שגיא מוקי זוכה במדליית הזהב באליפות העולם בג'ודו, טוקיו 2019 (Photo by Kiyoshi Ota/Getty Images)

מוקי הגיע היום (שני) לבית החולים והתרגש לראות את הציוד שנרכש, "זו זכות בשבילי להיות פה, זה היה בשבילי לתת לאנשים אחרים את הכח לעשות, לא לחכות שמישהו אחר יעשה, שכל אחד יעשה את מה שהוא יכול. אני רק אומר תודה".

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

מנכ"ל לניאדו נדב חן: "מרגש להיות פה היום לצד אלוף העולם בג'ודו. מתברר שהוא גם אלוף העולם בנתינה. בתקופה האחרונה נרכש ציוד רב ובעל ערך לטיפול בחולי הקורונה, הודות למשאבים ששגיא גייס. בקרב הזה ננצח, בעזרת ה', באיפון או בווזארי, אבל ננצח!" ראש העיר, מרים פיירברג-איכר: "אני גאה בשגיא מוקי שלנו, אלוף העולם והאלוף הפרטי של תושבי נתניה".