סכסוך העבודה בין שחקני הפועל תל אביב לבין הנהלת המועדון מתקרב לסיומו. נציג הנהלת הקבוצה, זאב גרינברג, נועד היום (ראשון) בבית ההסתדרות בתל אביב, עם נציגי ארגון השחקנים, המנכ"ל מושיקו מישאלוף ויו"ר חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון.

בפגישה ניתנה התחייבות של הקבוצה למתווה בו ביטול החל״ת הינו תנאי הכרחי וכן, השלמת יתרת ימי העבודה המגיעים לשחקנים. בתום הפגישה עדכנו המשתתפים את נציגי שחקני הפועל תל אביב בזום וקיבלו את אישורם לקדם את המתווה של ההסכם הקיבוצי עם הארגון וההסתדרות. רק אחרי קבלת הנתונים הכלכליים ובכפוף להצבעת השחקנים, מחר, יינתן אישור להסכם.

נציג הבעלים של הפועל תל אביב, זאב גרינברג (מימין) בפגישה עם ניר אלון ומושיקו מישאלוף (צילום: ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל)

כזכור, שחקני הפועל תל אביב הכריזו על סכסוך עבודה ביום שישי, בעקבות הוצאת השחקנים לחל"ת בתקופת הסגר השני והלנת השכר, לטענתם, מצד המועדון. בתביעה שהגישו לבית הדין לעבודה, ההסתדרות וארגון שחקני ושחקניות הכדורגל נגד הנהלת הפועל ת"א והרשות לבקרת תקציבים, הם מבקשים למנוע קיצוץ בשכרם של שחקני הפועל ת"א לחודש ספטמבר ולבטל את החלטת המועדון להוציאם לחל"ת באופן רטרואקטיבי.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

ניר אלון, ראש חטיבת הספורט בהסתדרות: "אנחנו מצפים מהנהלת הפועל ת"א לבטל בהקדם את החל"ת. לגבי הסדר התשלומים נוכל להתקדם אחר כך. המטרה שלנו לסיים את הסכסוך בלי שביתה ועם תשלום השכר המלא לשחקנים".

מושיקו מישאלוף, מנכ״ל ארגון שחקני הכדורגל: "השחקנים ואנחנו מבקשים את המגיע להם. לא ניתן לפגוע בשכר ואנחנו מחוייבים ונחושים למנוע את הוצאת השחקנים לחל״ת. מקווים שנסיים בהצלחה בהקדם את המתווה המוצע".