סערת ההוצאה לחל"ת בהפועל תל אביב הגיעה לסיומה. הבוקר (רביעי) נחתם הסכם קיבוצי בין ראשי המועדון לארגון שחקני ושחקניות הכדורגל, במסגרתו הוחלט כי החל"ת אליו הוצאו שחקני הקבוצה ועובדי המועדון יבוטל. בנוסף, סוכם כי כל הכספים, לרבות ימי העבודה שהורדו משכר חודש ספטמבר, יוחזרו לאנשי המועדון במלואם.

כזכור, שחקני הפועל תל אביב הכריזו על סכסוך עבודה לפני כשבועיים, בעקבות הוצאת השחקנים לחל"ת בתקופת הסגר השני והלנת השכר, לטענתם, מצד המועדון. בתביעה שהגישו לבית הדין לעבודה, ההסתדרות וארגון שחקני ושחקניות הכדורגל נגד הנהלת הפועל ת"א והרשות לבקרת תקציבים, בקשו למנוע קיצוץ בשכרם של השחקנים ואנשי הצוות לחודש ספטמבר ולבטל את החלטת המועדון להוציאם לחל"ת באופן רטרואקטיבי.

נציג הבעלים של הפועל תל אביב, זאב גרינברג (מימין) בפגישה עם ניר אלון ומושיקו מישאלוף (צילום: ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל)

יו"ר חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון: "עכשיו כשהמאבק הצליח, החל"ת בוטל והכסף חוזר לשחקנים, אנחנו גאים להיות הגב של השחקנים". מנכ"ל ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל, מושיקו מישאלוף: "שיתוף הפעולה המלא של השחקנים והארגון, הוכיח את עצמו. אני שמח שהצלחנו להגיע להסכם מבלי לנקוט בצעד הקיצוני של השביתה"​.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר