הנהגת ההסתדרות הודיעה היום (שלישי) שאישרה את תקציב הארגון ל-2021. על פי ההודעה, התקציב, בגובה 724 מיליון שקל, "נבנה מתוך מטרה לחזק את פעילות האיגוד המקצועי על רקע המשבר במשק וההשפעות הכלכליות של הקורונה. בנוסף, התקציב משקף את ההיערכות הארגונית למאבקים חברתיים ומקצועיים אל מול אתגרי התקופה".

התקציב לשנה הקרובה שם דגש על חיזוק השירותים החברתיים ודאגה לצורכי החברים. בין היתר, קיבלו בו ביטוי מיוחד מתן סיוע לחברי הסתדרות שנקלעו למצוקה בעקבות משבר הקורונה; עידוד ההשכלה הגבוהה, פיתוח מקצועי והנגשת תכניות אקדמיות בתמיכת ההסתדרות; שיפור והרחבת השירותים המסובסדים לרווחת חברי הארגון באמצעות מועדון "ביחד בשבילך" ומועדון "עובדים בריא". תקציב 2021 כולל התייחסות מיוחדת גם לצרכים של חברי הסתדרות הגמלאים.

ארנון בר-דוד, יו"ר ההסתדרות: "עם פרוץ משבר הקורונה, ההסתדרות ידעה לעשות את ההתאמות הנדרשות כדי לשמור על איתנותה. בזכות התנהלות תקציבית נכונה ואחראית, נמשיך לפעול לחיזוק מעמד האדם העובד בישראל ולמלא תפקיד מוביל בהבראת המשק".

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

תקציב 2021 נבנה והוגש לאישור ההנהגה על ידי סמנכ"ל הכספים בהסתדרות, רו"ח גיל אלמלך, מנהל אגף משק וכספים מאיר אלפרסי וצוות אגף הכספים.