רקטה נפלה הלילה (שני) בשטח פתוח במועצה האזורית שער הנגב. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. אזעקת צבע אדום לא הופעלה כיוון שהשיגור בוצע לעבר שטח פתוח. מדובר בשיגור הרביעי של רקטות לדרום במהלך החודש האחרון.

בשבוע שעבר (20.2)  התפוצצו שתי רקטות ששוגרו מכיוון חצי-האי סיני בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. השיגור אירע פחות מיממה אחרי הודעה רשמית של דאע"ש בסיני, לפיה הרגה ישראל חמישה מאנשיו באמצעות מל"ט (מטוס ללא טייס). מאוחר יותר לקח דאע"ש אחריות על האירוע.

ב-13.2, שוגר טיל מרצועת עזה לכיוון ישראל ונפל בשטח פתוח במועצה אזורית חוף אשקלון. בתגובה לכך, תקף צה"ל 19 מטרות של החמאס בעזה, בכוח ארטילרי ואש מהאוויר. אף ארגון לא לקח אחריות על הירי, אך ארגון סלפי ג'יהאדי פרסם כרוז. המאשים את חמאס בהמשך מעצר של אנשיו ברצועה ובעינוי של עצירים.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

ביום רביעי ה9.2 ביצע הארגון ירי רקטות לעבר ישראל, במסגרתו נורו ארבע רקטות משטח חצי האי סיני לעבר אילת. מערכת כיפת ברזל יירטה שלוש מהרקטות, והרביעית נפלה בשטח פתוח. כתוצאה מהירי ארבעה בני אדם לקו בחרדה ופונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. אזעקה נשמעה באילת ובקיבוץ אילות הסמוך, ותושבים דיווחו על שמיעת שני פיצוצים חזקים. שרידי טילי יירוט אותרו בברכה במלון "ספורט קלאב".