בצהריי יום שישי התקיימו משחקי שלב הגמר של אליפות ישראל בטניס בכיסאות גלגלים. שלב המוקדמות של האליפות החל במרכז הטניס ברמת השרון, ומשחקי הגמר התקיימו במרכז הטניס בעיר עכו אשר זכה לארח שלושה משחקי גמר שונים:

גמר בקטגוריית ה'אופן' שהתקיים בין אדם ברדיצ'בסקי לבין גיא ששון, במשחק אשר היה צמוד תחילה, ניצח ברדיצ'בסקי, מקבוצת איל"ן רמת גן את חבר מועדנו גיא ששון בתוצאה 7:6 2:6 0:6, ו-1:2 במערכות וכך זכה ברדיצ'בסקי בן ה-34 תושב ניר יצחק בפעם השלישית ברציפות בתואר הנכסף אלוף ישראל.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

בגמר בקטגוריית הקוואד (נכות קשה) נפגשו חיים לב מבית הלוחם באר שבע ושרגא ויינברג מאיל"ן רמת גן. המשחק היה חד צדדי והסתיים בתוצאה 6:0, 6:0 (2:0 במערכות בכללי) לטובת ויינברג בן ה-51 שזכה בפעם ה"אני חושב שזו ה15" לדבריו בתואר אלוף ישראל.

בגמר דרג ב' ניצח דוד שבי מבית הלוחם ירושלים את דור ויסמן מבית הלוחם מבאר שבע בתוצאה 3:6 1:6.

ברכות לדודי שבי מבית הלוחם ירושלים שניצח בגמר ב׳ באליפות ישראל בטניס בכסאות גלגלים את דור ויסמן מבית הלוחם באר שבע

Posted by ‎ההתאחדות לספורט נכים – Israel Paralympic Committee‎ on Friday, 17 November 2017

במקביל למשחקי הגמר, התקיים במרכז הטניס יום חשיפה והכרות עם הספורט הפראלימפי למאות מתלמידי העיר עכו.

אל הגמר הגיעו ראש עיירת עכו שמעון לנקרי ומי שיזם את הקמת המרכז לטניס בישראל מר איאן פרומן. לנקרי שביתו עופרי, בעצמה טניסאית, היא המאמנת של ויינברג, ברדיצ'בסקי וששון במועדון אילן רמת גן, אמר בטקס הענקת הגביעים: "כבוד גדול עבורנו לארח אתכם כאן ואני מודה לכם שבחרתם לקיים את התחרות הזאת בעכו במרכז הטניס שלנו. ספורט עבור כולנו הוא מתכון לאהבת חיים." איאן פורמן אמר בטקס: "אני שמח להיות חלק מענף הטניס בכיסאות גלגלים, אבל פה לא אני המיוחד אלא אתם הטניסאים".

ברכות לאלופי הארץ, והמשך שנה פורה ומוצלחת לענף הטניס בכיסאות גלגלים