נבחרת ישראל משיכה את הופעתה את ההיסטורית באליפות אירופה בכדורמים נשים. אמש (שלישי) הציגה הנבחרת משחק טוב מול הנבחרת המנוסה צרפת, וספגה את הפסדה השלישי בטורניר. לאחר מחצית ראשונה מצוינת ושקולה, הנבחרת הצרפתית הציגה משחק איכותי יותר וניצחה בתוצאה 9:5. זה היה המשחק הכי טוב של הנבחרת בטורניר לאחר ההפסדים לאיטליה והולנד החזקות והיא תנסה להשיג את ניצחון הבכורה בטורניר מול נבחרת יוון בחמישי או מול קרואטיה ביום שבת.

ישראל פתחה טוב את המשחק והרבע הראשון היה יחסית שקול. למרות שצרפת עלתה ליתרון מוקדם – 3:0, נבחרת ישראל לא נשברה ושונית סטרוגו כבשה את השער הראשון לזכות ישראל דקה לסיום הרבע הראשון. הרבע השני היה הרבע הכי טוב של הנבחרת בטורניר, כאשר בסיומו הצליחה לצמק ישראל את התוצאה ל-5:4 בעזרת שער נוסף של סטרוגו וצמד שערים נוספים של הילה פוטוריאן בת ה-17.

ברבע השלישי הצרפתיות הצליחו לברוח, בסיום המשחק התוצאה הייתה 9:5 לזכות צרפת, שהשיגו ניצחון שני בטורניר. לזכות ישראל כבשו הילה פוטוריאן 3 שערים ושונית סטרוגו 2 שערים.

למרות הפסד הנוסף, צריך לזכור שרוב הנבחרת הישראלית היא נבחרת צעירה מאוד עם ממוצע גילאי של 21 בלבד. המטרה המרכזית של ישראל היא לצבור ניסיון ולנצח במשחק הקובע את נבחרת קרואטיה, כדי לסיים במקום החמישי בבית, שיוביל אותן למשחקי הדירוג על המקום ה-9-10. המשחק הבא של ישראל יהיה ביום חמישי בשעה 15:00 מול יוון.

נבחרת ישראל משובצת לבית מספר 2 בטורניר שנערך השנה בברצלונה. ישראל כזכור עלתה לטורניר לאחר שניצחה בצמד משחקי הפלייאוף את נבחרת פורטוגל ב-14:10 בישראל ו-11:9 בליסבון. הנבחרת הצעירה מהווה חלק מפרויקט אולימפי המכוון לאולימפיאדת פריז 2024 ועל כן הוא נתמך על ידי משרד התרבות והספורט, הוועד האולימפי ואיגוד הכדורמים.