נבחרת הנשים של ישראל בכדורמים ניצחה אמש (שבת) את נבחרת שוויץ בתוצאה 10:16 (3:4, 3:3, 2:5, 2:4) במשחק הגומלין שנערך בשווייץ. בעקבות הניצחון הנבחרת השלימה ניצחון כפול על שווייץ והעפילה בפעם השניה ברציפות לאליפות אירופה.

לפני שבועיים ניצחה הנבחרת את שוויץ במשחק הפלייאוף הראשון בתוצאה 6:13. הניצחון הכפול הבטיח השתתפות שנייה ברצפות באליפות אירופה, שתיערך בינואר 2020 בבודפשט בירת הונגריה. ישראל תהיה אחת מ-12 הנבחרות באליפות ושובצה מראש בבית ב' עם נבחרות אטליה, ספרד ואלפת אירופה הולנד, אליהן יצטרפו מהפליאוף נבחרת צרפת שגברה על אוקראינה ונבחרת נוספת שתהיה המנצחת בין נבחרות גרמניה לרומניה.

החניכות של דמיטריס מברוטאס התגברו על פתיחה חזקה של המארחות, הפגינו את עליונותן ולא הותירו למקומיות תקווה למהפך. לזכות נבחרת ישראל הבקיעו: שונית סטרוגו 6, מרים בוגצ'נקו 5, נופר הוכברג 3, עדן טל ומאי רגב 1 כ"א.

הקפטנית שונית סטרוגו אמרה לאחר המשחק: "הכל עבד לפי התכנית. אמנם התחיל קשה אבל התעלינו על עצמנו והוכחנו שאנחנו קבוצה טובה יותר. מרגיש טוב להיות שייכות שוב לצמרת האירופית ונתכונן חזק כדי להגיע הפעם גבוה יותר ביורו 2020 מאשר המקום ה-10 בו סיימנו ביורו 2018 בברצלונה".

יו"ר איגוד הכדורמים רויטל גלוסקא כהן: "הנבחרת הראתה בגרות מרשימה וידעה לנצח גם במשחק חוץ קשה. אין זמן לנוח על זרי הדפנה ואנחנו עם הפנים קדימה לבודפשט בינואר".