טייגר וודס מדבר לראשונה מאז הרצח של ג'ורג' פלויד. "ליבי יוצא לפלויד, למשפחתו ולכל מי שפוגע ברגע זה". כתב אמש (שני) שחקן הגולף (44) בחשבון הטוויטר. "תמיד היה לי הכבוד הגדול ביותר לאכיפת החוק שלנו" אמר וודס, "הם (השוטרים) מתאמנים כל כך בחריצות להבין איך, מתי ואיפה להשתמש בכוח. הטרגדיה המזעזעת הזו חצתה בבירור את הקו הזה".

פלויד, נרצח ב-25 במאי לאחר ששוטר במיניאפוליס לחץ את ברכו על צווארו של בזמן שפלויד נותר אזוק וצעק שהוא לא יכול היה לנשום. מותו עורר מחאות במיניאפוליס וברחבי ארה"ב, שחלקן הפכו לאלימות.

הצהרתו של וודס מגיעה יום אחד לאחר שכוכב ה- NBA לשעבר ובעלי שרלוט הורנטס הנוכחי, מייקל ג'ורדן, אמר על פלויד והריגתם של אנשים שחורים בידי המשטרה, "אני עומד עם כל אלה שנלחמים בגזענות ובאלימות כלפי אנשים שחומי עור במדינה שלנו. עברנו מספיק. אין לי את התשובות, אבל הקול של כולנו מעביר עוצמה ומראה שאי אפשר להפריד בינינו".

וודס גדל בדרום קליפורניה, והוא ראה איך במהומות של 1992 בלוס אנג'לס אלפים יצאו לרחוב למחות על כך שארבעה קציני משטרה לבנים זוכו על ידי חבר מושבעים לבן לגמרי מתקיפתו של רודני קינג, נהג שחור. "הדרך להתקדם תלויה בחינוך. אנחנו יכולים להבהיר את עמדתנו בלי לשרוף את השכונות שאנחנו חיים בהן. אני מקווה שבפעילות קונסטרוקטיבית ושיחות כנות אנחנו יכולים לבנות חברה בטוחה ומאוחדת יותר" כתב וודס.