מדלייה רביעית לנבחרת ישראל בגרנד פרי זאגרב. אחרי הזהב של טל פליקר ומדליות הארד של ברוך שמאילוב וטוהר בוטבול, היה זה אורי ששון שהשיג אמש (א') את מדליית הכסף (במשקל מעל 100 ק"ג) ביומה האחרון של התחרות. ששון ניצח כל הדרך עד לגמר, אך נוצח בידי גוראם טושושוואילי הגיאורגי וסיים עם מדליית הכסף. פיטר פלצ'יק (עד 100 ק"ג) ולי קוכמן (עד 90 ק"ג) הודחו בשמינית בגמר.

אורי ששון (מעל 100 ק"ג) – מדליית כסף!

ששון רצה לתאושש ההדחה הכואבת באליפות אירופה בתל אביב ולהראות שיש לו מקום על הפודיום. הג'ודוקא הנהדר החל את דרכו בסיבוב השני, שם גבר בזכות יתרון עונשים על גלימיצ'אן קיריבאי הקזחי כ-2:18 דקות מהפתיחה, וזאת לאחר שהקזחי ספג עונש שלישי לחובתו. בסיבוב הבא גבר ששון על גארמנוב האזרי באיפון לאחר 3:01 דקות של התמודדות. ברבע הגמר גבר על ג'ור ספיג'קרס ההולנדי לאחר שהשיג יתרון מוקדם של וואזרי ובהמשך הגיע האיפון המיוחל 1:36 בלבד מפתיחת הקרב. בחצי הגמר  חיכה לששון קרב מול רואן איסקואירדו הברזילאי, מדליסט הארד מהמשחקים הפאן אמריקאים ב-2017. הברזילאי ספג 2 עונשים לחובתו ובחלוף 2:02 דקות מהפתיחה ספג את העונש השלישי שהקנה לששון מקום בגמר היוקרתי.

בגמר חיכה לששון גוראם טושושוואילי הגיאורגי. דקה ו-31 שניות זה הזמן שלקח לגאורגי הענק לסיים את הקרב באיפון ולשלוח את ששון למקום השני על הפודיום אחרי יום קרבות נהדר.

פיטר פלצ'יק מדליסט הארד באליפות אירופה ניצח את הקרב הראשון מול ג'יוליאנו לופורצ'יו האיטלקי בווזארי, אך נוצח בניקוד דומה על ידי דנילו הוסטול האוקראני והודח מהמשך התחרות. לי קוכמן (עד 90 ק"ג), הפיל באיפון את סמן רקיטה האוקראיני בסיבוב הראשון, אבל נוצח על ידי נמניה מאידוב הסרבי כ-40 שניות מפתיחת הקרב והודח בשלב המוקדם.